Телефони:

+38 (095) 122-65-56

+38 (099) 968-69-90 

Години роботи:

пн-сб: з 9 до 20 

неділя: вихідний

Кошик

Товарів 0

На суму 0 грн.

Новини та статті

Як упакувати туалетне приладдя та косметику для подорожі
Збираючись у подорож, ми повинні зробити вибір: які косметичні засоби та в якій кількості взяти з собою. Авіа компанії накладають свої обмеження, але навіть якщо ви подорожуєте на своєму автомобілі навряд чи варто брати з собою весь вміст полиць для косметики, адже це додасть 5-10 кг "непотрібних" в подорожі речей. Про те, як взяти з собою найнеобхідніше та які органайзери для косметики знадобляться в подорожі піде мова в цій статті.
24.07.2019
Органайзери для дому
Усі люблять красиво оформлений простір, великий чи маленький. І навряд чи хтось навмисно створює безлад або він йому подобається. Як організувати свій життєвий простір та одночасно додати до нього затишок, шарм та гарний настрій? На допомогу прийдуть органайзери для дому.
У цій статті ми зібрали кілька ідей для зберігання речей та всіляких дрібниць, які завжди присутні у нашому побуті.
10.11.2018
Напередодні нового навчального року

Напередодні нового навчального року батьки зайняті клопотами, де купити пенал для канцелярії, одяг для школи, як організувати простір для навчання. А діти в більшості мріють подовжити безтурботний час канікул. Підготовка до навчання та правильний настрій - дуже важливі.

15.08.2018
Для чого потрібна термосумка?
Для чого потрібна термосумка, якщо можна носити їжу в звичайному пакеті? Давайте розберімося. По-перше, ізотермічна сумка зберігає температуру продуктів на 3-5 годин довше. Завдяки спеціальному внутрішньому шару смакові якості та свіжість продуктів зберігаються довше, ніж у звичайному пакеті. Досить часто ізотермічну сумку плутають з термосумкой- холодильником. Але це зовсім не одне й теж саме.
19.07.2018
Плани на вихідні для ефективнішого робочого тижня
Багатьом знайома ситуація, коли у кінці робочого тижня в голові крутяться думки про те, що треба зробити за вихідні. При цьому хочеться й все встигнути, й відпочити, й почати новий тиждень з новими силами, а не відчувати втому після закінчення вихідних. Розуміючи, що не можна осягнути неосяжне, треба виділяти головне і виконувати свої плани поступово. Також не варто випускати з уваги помічників в наведенні порядку: органайзери для зберігання речей, органайзери для косметики, органайзери для дрібниць.
23.05.2018
Лайфхаки для дому. Наводимо лад серед проводів, зарядних пристроїв, навушників та т. і.
Дроти, старі зарядки, флешки та диски, якими давно не користуєтесь, займають багато місця у вашому будинку? Це не дивно, адже технології розвиваються швидко, ми придбаємо нові пристрої, одночасно вже наявні відходять на задній план. Звичайно, приємно користуватися технічними новинками, але багато хто з нас при цьому не знає, що робити зі старими ноутбуками, телефонами, навушниками тощо?
07.02.2018
Як підняти собі настрій?
У холодну пору року, коли дні короткі і мало сонячного світла, настрій залишає бажати кращого. Втома і апатія можуть стати вашими супутниками. Що ж може підняти настрій? Існує немало різних способів. Ось деякі з них.
22.12.2017
Як привчити дитину до порядку?
Дитячі іграшки та речі доволі часто стають джерелом безладу у домі. Що ми можемо зробити, щоб покращите це становище?
03.10.2017
Як зібратися в поїздку
Підхід до подорожі у кожного свій. Хтось їде у вже перевірені місця, а хтось шукає нові. Але всі повні очікування отримати заряд бадьорості та запастись враженнями на декілька подальших місяців. Отримання Україною безвізу теж розширює географію подорожей, але й в Україні багато місць, де можна добре відпочити. Куди б ви не збиралися, завжди при цьому постають питання: що взяти з собою, як нічого не забути та не витратити всі свої сили на збори ще до поїздки?
03.08.2017
Кілька простих кроків для поліпшення життя
Кожен хоче жити щасливим і повноцінним життям. Можна заплатити гроші за тренінг по психології в надії вирішити всі наявні конфлікти з навколишнім світом і собою. Можна купити тренажер з метою поліпшити свій фізичний стан. Але ні тренінг ні тренажер не дадуть результатів без ваших зусиль і регулярності застосування. Є досить прості варіанти з чого почати зміни на краще...
08.06.2017
Як обрати  найкращий гаманець
Як у кожної людини повинен бути будинок, так і у будь-якої речі має бути своє місце. Будинок для грошей - це гаманець. І якщо ви в якійсь мірі поділяєте погляд, що все навколо нас - енергія, то гаманець також стає важливою частиною цієї енергетичної системи. Він може розповісти про ваше ставлення до багатства, готовності до його отримання, про вашу самооцінку і т. і.
02.04.2017
Весняні подарунки
Як би ви не ставились до свята 8 Березня, якщо відкинути його комуністичну складову, то, погодьтеся, весна схожа на жінку: ніжну, красиву, квітучу, але іноді примхливу і з характером :) Весна також асоціюється з пробудженням і цвітінням. Тому весна, жінка і квіти - дуже добре поєднання.
02.03.2017

Ідеї для подарунків, нові надходження, цікаві ідеї - отримуйте на свою поштову скриньку